20 دقیقه بامداد؛چکش جلسه کوبیده شد/درگیری فیزیکی نمایندگان/آغاز رای‌گیری الکترونیک

20 دقیقه بامداد؛چکش جلسه کوبیده شد/درگیری فیزیکی نمایندگان/آغاز رای‌گیری الکترونیک

به گزارش خبرآنلاین، کانال توئیت پرس نوشت: رسیدگی به اعتراض نمایندگان و سناتورها به نتایج انتخابات در پنسیلوانیا شروع شد.


اعتراض به نتایج انتخابات پنسیلوانیا با امضای 80 نماینده به رهبری اسکات پری شروع شد.


سناتور جاش هالی به تیم اعتراضی پیوسته و بنابراین 2 ساعت برای بحث درباره این اعتراض وقت داده شده است.


در تصاویری که از جلسه منتشر شده است در ساعت  35 دقیقه بامداد و نمایندگان مجلس خوابشان برده است.نمایندگان معترض به نتایج انتخابات در پنسیلوانیا در حال بحث و جدل هستند.


 جلسه اعتراض به نتایج آرا در پنسیلوانیا در سنا در حالی ادامه دارد که مایک پنس از امضا کنندگان خواست شواهد خود را ارائه کنند اما تا این لحظه کسی مدرکی محکمه پسند ارائه نکرده است.


در این صورت جلسه اعتراض زودتر از وقت تعیین شده تمام خواهد شد.


همچنین  اعتراض به نتایج آرا در پنسیلوانیا با 92 رای رد شد.


خیلی زودتر از موعد سناتورها اعتراض به نتایج آرا را رد کردند. تنها 7 نفر آن را تایید کردند.


 مایکل اسمیث {مقام اطلاعاتی} گفت: ساعت 12:30 شد و روز بعد یعنی وارد پنجشنبه شدیم.طبق قانون که همیشه جریان داشته باید آرای الکترال در همان روز تایید می‌شد که چنین نشد.دلیل آن حمایت ترامپ از تروریستهای داخلی بود که کنگره را به آشوب کشاندند.کنگره نتوانست آرای الکترال را در روز موعد و طبق قانون تایید کند.


 در حالی که سنا اعتراض به نتایج آرا در پنسیلوانیا را رد کرده، نمایندگان مجلس طبق قانون تا 2 ساعت حق جر و بحث درباره موضوع را دارند.


سپس رای گیری خواهد شد که به احتمال زیاد رای نخواهد آورد.


رفتار رئیس مجلس و نمایندگان در حالی که ساعت از یک بامداد گذشته، قابل تامل و توجه است.


شمارش آرای گزینشگران که از ساعت ۸ شب چهارشنبه به وقت محلی آغاز شده بود، پس از آنکه اعتراض به آرای ایالت آریزونا، جورجیا، نوادا و میشگان ره به جایی نبرد، با اعتراض نسبت به آرای گزینشگران ایالت پنسیلوانیا مواجه شد.


برای بررسی این اعتراض، مجلس نمایندگان و سنا به طور جداگانه تشکیل جلسه دادند که در مجلس سنا پس از آنکه سناتور حامی اعتراض به ایراد سخن پرداخت، میچ مک‌کانل خواستار رای‌گیری شد که با مخالفت دموکرات‌ها هم مواجه نشد.


سر انجام سناتورها با ۹۲ رای مخالف و هفت رای موافق، آرای گزینشگران ایالت پنسیلوانیا را به نفع جو بایدن و کامالا هریس تایید کردند.


مجلس نمایندگان همچنان در حال بحث بر این اعتراض هستند که باید رای‌گیری به عمل آید و سپس در نشست مشترک، آرای موافق و مخالف این اعتراض قرائت و به طور رسمی این آرا در سبد بایدن قرار گیرد.


برای وارد دانسته شدن اعتراض به آرای گزینشگران، هر دو مجلس باید رای مثبت بدهند و چنانچه یک مجلس با این اعتراض مخالفت کند؛ از دستور خارج خواهد شد.


صحبت‌های جالب «کانر لمب»نماینده مجلس آمریکا از پنسیلوانیا {دموکرات میانه رو} درباره نتایج انتخابات در پنسیلوانیا: در یک مکان رای گیری 31 دوربین نصب شد تا فرایند انتخابات دیده شود{خنده حضار} اما چیزی خلاف واقع کشف نشد. دلیل اینکه چرا ترامپ در پنسیلوانیا رای نیاورد این بود که او محبوب تر از رقیب خود نبود و مردم به او رای ندادند!


کانر لمب دموکرات از پنسیلوانیا علیه معترضین در مجلس گفت این جمهوری خواهان بودند که این سیستم انتخاباتی را تصویب و تنظیم کردند.


 دعوای لفظی میان نمایندگان موافق و مخالف نتایج آرا در پنسیلوانیا


نانسی پلوسی به سمت جمهوری خواهان هشدار سکوت داد. آنها تلاش کردند تا سخنان کانر لمب دموکرات از پنسیلوانیا را قطع کنند و فریاد می‌زدند تا اینکه پلوسی نماینده جمهوری خواه را از مجلس بیرون کرد.


اولین دعوای فیزیکی میان نمایندگان مجلس آمریکا به دور از دوربین اصلی مجلس به ثبت رسید.


گفته می‌شود دعوا میان اندی هریس جمهوری خواه از مریلند با کولین آلرد دموکرات از تگزاس رخ داده است. هریس فریاد کشید او به من می‌گوید دروغگو.


نمایندگان مجلس بعد از 2 ساعت جر و بحث درباره نتایج آرا پنسیلوانیا وارد رای گیری الکترونیکی شدند


خبر در حال تکمیل است...


310 310