20 دقیقه بامداد؛چکش جلسه کوبیده شد/تا این لحظه اعتراض جمهوریخواهان راه به جایی نبرده است

20 دقیقه بامداد؛چکش جلسه کوبیده شد/تا این لحظه اعتراض جمهوریخواهان راه به جایی نبرده است

به گزارش خبرآنلاین، کانال توئیت پرس نوشت: رسیدگی به اعتراض نمایندگان و سناتورها به نتایج انتخابات در پنسیلوانیا شروع شد.


اعتراض به نتایج انتخابات پنسیلوانیا با امضای 80 نماینده به رهبری اسکات پری شروع شد.


سناتور جاش هالی به تیم اعتراضی پیوسته و بنابراین 2 ساعت برای بحث درباره این اعتراض وقت داده شده است.


در تصاویری که از جلسه منتشر شده است در ساعت  35 دقیقه بامداد و نمایندگان مجلس خوابشان برده است.نمایندگان معترض به نتایج انتخابات در پنسیلوانیا در حال بحث و جدل هستند.


 جلسه اعتراض به نتایج آرا در پنسیلوانیا در سنا در حالی ادامه دارد که مایک پنس از امضا کنندگان خواست شواهد خود را ارائه کنند اما تا این لحظه کسی مدرکی محکمه پسند ارائه نکرده است.


در این صورت جلسه اعتراض زودتر از وقت تعیین شده تمام خواهد شد.


همچنین  اعتراض به نتایج آرا در پنسیلوانیا با 92 رای رد شد.


خیلی زودتر از موعد سناتورها اعتراض به نتایج آرا را رد کردند. تنها 7 نفر آن را تایید کردند.


 مایکل اسمیث {مقام اطلاعاتی} گفت: ساعت 12:30 شد و روز بعد یعنی وارد پنجشنبه شدیم.طبق قانون که همیشه جریان داشته باید آرای الکترال در همان روز تایید می‌شد که چنین نشد.دلیل آن حمایت ترامپ از تروریستهای داخلی بود که کنگره را به آشوب کشاندند.کنگره نتوانست آرای الکترال را در روز موعد و طبق قانون تایید کند.


 در حالی که سنا اعتراض به نتایج آرا در پنسیلوانیا را رد کرده، نمایندگان مجلس طبق قانون تا 2 ساعت حق جر و بحث درباره موضوع را دارند.


سپس رای گیری خواهد شد که به احتمال زیاد رای نخواهد آورد.


رفتار رئیس مجلس و نمایندگان در حالی که ساعت از یک بامداد گذشته، قابل تامل و توجه است.


شمارش آرای گزینشگران که از ساعت ۸ شب چهارشنبه به وقت محلی آغاز شده بود، پس از آنکه اعتراض به آرای ایالت آریزونا، جورجیا، نوادا و میشگان ره به جایی نبرد، با اعتراض نسبت به آرای گزینشگران ایالت پنسیلوانیا مواجه شد.


برای بررسی این اعتراض، مجلس نمایندگان و سنا به طور جداگانه تشکیل جلسه دادند که در مجلس سنا پس از آنکه سناتور حامی اعتراض به ایراد سخن پرداخت، میچ مک‌کانل خواستار رای‌گیری شد که با مخالفت دموکرات‌ها هم مواجه نشد.


سر انجام سناتورها با ۹۲ رای مخالف و هفت رای موافق، آرای گزینشگران ایالت پنسیلوانیا را به نفع جو بایدن و کامالا هریس تایید کردند.


مجلس نمایندگان همچنان در حال بحث بر این اعتراض هستند که باید رای‌گیری به عمل آید و سپس در نشست مشترک، آرای موافق و مخالف این اعتراض قرائت و به طور رسمی این آرا در سبد بایدن قرار گیرد.


برای وارد دانسته شدن اعتراض به آرای گزینشگران، هر دو مجلس باید رای مثبت بدهند و چنانچه یک مجلس با این اعتراض مخالفت کند؛ از دستور خارج خواهد شد.


خبر در حال تکمیل است...


310 310