میزان رهن و اجاره کوچک متراژهای پایتخت / رهن ۱۸۰میلیونی واحد ۳۵ متری

میزان رهن و اجاره کوچک متراژهای پایتخت / رهن ۱۸۰میلیونی واحد ۳۵ متری

به گزارش خبرآنلاین، رهن کامل یک واحد ۳۵ متری در زعفرانیه، نیاززاده برابر با ۱۸۰ میلیون تومان و رهن همین متراژ در پاسداران، بهارستان برابر با ۶۰میلیون رهن و ماهانه ۳.۲۰۰میلیون تومان است.


بیشتر بخوانید: 


قیمت آپارتمان های زیر ۴۰ متر پایتخت


در محدوده بلوار ابوذر(منطقه ۵) یک واحد ۵۰ متری با ۲۰میلیون رهن و ماهانه ۱.۷۰۰میلیون تومان اجاره داده می شود و در مقابل برای یک واحد ۴۰متری در سبلان شمالی، خیابان محسن آزادی باید ۲۰میلیون رهن و ماهانه ۲ میلیون تومان بپردازید.


در خیابان دامپزشکی یک واحد ۴۹متری با ۱۳۰میلیون به صورت کامل رهن داده می شود و در خیابان کارون و مالک اشتر یک واحد ۴۵متری را می توانید با ۵۰میلیون رهن و ماهانه ۲ میلیون تومان اجاره کنید.


این واحدها معمولا مناسب افراد مجرد و یا دونفر است و به حتم میزان رهن و اجاره ها با توجه به متراژ، رقم بالایی محسوب می شود و معمولا با درآمد مستاجران همخوانی ندارد. 


رهن و اجاره کوچک متراژها
محدودهمتراژمیزان اجارهمیزان رهنپاسداران، بهارستان۳۵متر۳.۲۰۰میلیون۶۰میلیونهروی، مکران جنوبی۴۰متر۱.۴۰۰میلیون۱۲۰میلیونزعفرانیه، نیاززاده۳۵متر---۱۸۰میلیوننارمک،‌نیروی دریایی۴۰متر۷۰۰هزار تومان۱۲۰میلیونجیحون، آشنایی۴۰متر۹۰۰هزار تومان۷۰میلیونسبلان شمالی، محسن آزادی۴۰متر۲میلیون۲۰میلیونپیروزی۵۰متر۱.۵۰۰میلیون۷۰میلیونبلوار ابوذر(منطقه ۵)۵۰متر۱.۷۰۰میلیون۲۰میلیوندامپزشکی۴۹متر---۱۳۰میلیونکارون مالک اشتر۴۵متر۲میلیون۵۰میلیون