سیاوش طهمورث مهمان «دست در دست» می‌شود

سیاوش طهمورث مهمان «دست در دست» می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه دو، سیاوش طهمورث بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان که چندی پیش نقش‌آفرینی وی در سریال «شرم» را شاهد بودیم، در شب‌نشینی «دست در دست» هم‌صحبت سیاوش عقدایی مجری برنامه می‌شود.


همچنین یکی از نخبگان و از اعضای گروه ساخت کیت تشخیصی کرونا دیگر مهمان این برنامه است که درباره شرایط ویژه این روزهای کرونایی و ساختن کیت‌های تشخیصی گفتگو خواهد کرد.


این برنامه در بخش دعوت از گروه های جهادی این بار میزبان ناصر قلعه‌وند از جهادگران گروه خیریه امام سجاد (ع) است که با داستانی ویژه از شکل‌گیری گروهش و اشاره به یاری‌ها و همدلی‌هایی که در مواقع مختلف انجام داده‌اند، در این برنامه حاضر می‌شود. 


«دست در دست» که چندی است فصل پاییزی خود را پشت سر گذاشته در ویژه برنامه فصل زمستانی خود با دعوت از مهمانانی ویژه در حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، اجتماعی، ورزشی، علمی و ... علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه‌های اجتماعی و تاریخی به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا پرداخته و در این مسیر هم‌صحبت افرادی می‌شود که گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.


در این فصل از برنامه «دست در دست» علاوه بر ادامه یافتن کمپین قصه‌ها با محوریت کرونا که به دل‌نوشته‌ها و داستان‌های مختلف ارسالی مخاطبان برنامه حول محور کرونا اختصاص دارد، مستندسازی از این قصه‌ها نیز صورت می گیرد.


دیگر بخش این برنامه پخش موشن‌گرافی‌هایی با نام «قاب خیال» است که در سری زمستانی علاوه بر پرداختن به شخصیت‌های تاثیرگذار و افراد موثر در بزنگاه‌های تاریخی به شخصیت‌های فرهنگی، ادبی، سیاسی و ... و ارتباط‌شان با مردم جامعه در موقعیت‌های مختلف می‌پردازد.


«دست در دست» کاری است از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی و کارگردانی احسان مرادی که پنجشنبه و جمعه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می شود و این قسمت از برنامه فردا شب دوم بهمن پخش می شود.