برگزاری مسابقه کتابخوانی سردار منتظران

برگزاری مسابقه کتابخوانی سردار منتظران

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ محمود رستگاری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: مسابقه کتابخوانی سردار منتظران برگرفته از کتاب حاج قاسم قهرمان، ویژه مقطع دبستان برگزار می شود.
وی افزود: سردار دلیر اسلام حاج قاسم سلیمانی خدمات ارزنده ای برای ترویج اسلام و جهانی شدن انقلاب اسلامی به عنوان زمینه ساز ظهور حضرت ولیعصر(عج) انجام داده و خشنودی نایب بر حق ایشان حضرت آیت الله خامنه ای را به همراه داشته است.
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد، از سردار سلیمانی به عنوان الگوی عملی و رفتاری بسیار مطلوب برای تربیت نسل منتظر یاد کرد و اظهار داشت:  براین اساس مسابقه کتابخوانی سردار منتظران با همکاری سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری یزد برگزار می شود.
رستگاری ادامه داد: علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند تا ۲۷ اسفند ماه مصادف با سوم شعبان ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار، برای دریافت فایل pdf   کتاب به وبسایت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی استان به نشانی www.yazd.mahdaviat.ir   مراجعه کرده یا با شماره ۰۳۵۳۶۲۰۴۳۳۴ تماس بگیرند.
وی تصریح کرد: دریافت فایلpdf از سایت بنیاد مهدویت رایگان است اما کسانی که علاقه مند به خرید کتاب هستند، می توانند با بنیاد تماس گرفته و کتاب را به قیمت ۳ هزار تومان خریداری کنند.
رستگاری خاطرنشان ساخت که شرکت کنندگان در مسابقه می توانند با ارسال کد پاسخنامه به شماره ۱۰۰۰۰۳۳۵ بعد از " نام و نام خانوادگی – یزد" در این مسابقه شرکت نمایند.
وی با اشاره به اعلام نام برندگان مسابقه در تاریخ نهم فروردین مصادف با نیمه شعبان افزود: ۱۲ نفر اول هر کدام ۳۱۳ هزار تومان، ۱۲ نفر دوم هرکدام ۲۲۰ هزار تومان، ۱۲ نفر سوم هر کدام ۱۱۰ هزار تومان، ۷۲ نفر چهارم هر کدام ۱۰۰ هزار دریافت خواهند کرد و جوایز ارزشمند دیگری ویژه استان یزد در نظر گرفته شده است.

48