بررسی کیبورد و ماوس بی‌سیم مایکروسافت Sculpt Ergonomic Desktop

بررسی کیبورد و ماوس بی‌سیم مایکروسافت Sculpt Ergonomic Desktop

این هفته کیبورد و ماوس بی‌سیم Sculpt Ergonomic Desktop مایکروسافت را انتخاب کردیم و قصد داریم این محصول خارق‌العاده را برای شما جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.


این ماوس و کیبورد طراحی منحصر به فردی دارد که قبلا در هیچ ماوس و کیبوردی ندیده‌اید. هدف از این طراحی متفاوت، افزایش ارگونومی جهت استفاده طولانی مدت است. جالب است بدانید طراحی این کیبورد حدود ۲ سال طول کشیده است. حین استفاده از آن دست‌های شما در حالتی بسیار طبیعی قرار می‌گیرد که علاوه بر افزایش راحتی شما، فشار زیادی را از روی مفاصل بر می‌دارد.


کیبوردSculpt Ergonomic ضخامت بسیار نازکی دارد. این ضحامت یک چهارم ضخامت مدل‌های قدیمی‌تر از همین برند است. صفحه کیبورد به طرز جالبی به دو قسمت تقسیم شده است و سطح آن تخت نیست. چیدمان کلیدها در این کیبورد متفاوت است و هر گونه فضای اضافی از روی آن حذف شده است.


قسمت پالم رست کیبورد هم کاملا پهن و با جنسی نرم طراحس شده است که به خوبی وزن مچ را تحمل می‌کند و مچ دست را در حالت مناسبی نگه می‌دارد.


ماوس بی‌سیمی که همراه این کیبورد عرضه می‌شود، طراحی به همان اندازه زیبا و منحصر به فرد دارد. هنگامی که دست شما روی ماوس قرار می‌گیرد، پنجه دست به سمت راست متمایل می‌شود و این طبیعی‌ترین حالت برای قرارگیری دست است. دانگل USB و درب باتری ماوس هم به صورت مگنتی طراحی شده‌اند.


برای مشاهده قابلیت‌های بیشتر کیبورد و ماوس بی‌سیم Sculpt Ergonomic Desktop مایکروسافت، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.


مشاهده محصول در دیجی‌کالا


آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.


درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید