«ایران ۶۸» وارد مرحله تدوین شد/ عرضه در شبکه نمایش خانگی

«ایران ۶۸» وارد مرحله تدوین شد/ عرضه در شبکه نمایش خانگی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مشاور رسانه ای فیلم، فیلمبرداری فیلم «ایران ۶۸» به نویسندگی و کارگردانی متین اوجانی و تهیه کنندگی حمیدرضا دشتی به پایان رسید و این فیلم مراحل پس از تولید را می گذراند.


فیلم «ایران ۶۸» به تازگی وارد مرحله تدوین شده است و همچنین دیگر مراحل فنی این فیلم از قبیل صداگذاری هم در حال انجام است.


این فیلم در فضایی کمدی و مفرح تولید شده و همه لوکیشن های آن در استان البرز بوده است و با پایان مراحل پس از تولید در شبکه نمایش خانگی عرضه می شود.


«ایران ۶۸» درباره شخصیتی به نام امید است که بعد از ۴۰ سالگی، هنوز کار درست و حسابی ندارد و برای پیشرفت وارد فضای جدیدی در منطقه بالا شهر می شود که موقعیت های متفاوتی را برایش رقم می خورد.


این فیلم پروانه ساخت خود را از سازمان سینمایی دریافت کرده است و برای عرضه در شبکه نمایش خانگی و پلتفرم ها آماده می شود.


بازیگران این فیلم حامد آهنگی، سیاوش چراغی پور، فرخنده فرمانی زاده، مهران رجبی، مجید شهریاری، علی کاظمی، حشمت آرمیده، جابر وثوق و حمیدرضا دشتی هستند.


سایر عوامل این فیلم عبارتند از تهیه کننده: حمیدرضا دشتی، کارگردان: متین اوجانی، مدیر پروژه و برنامه ریزی: بابک کشن فلاح، دستیار تهیه کننده: ملیحه دهقانی، مدیر تولید: پرویز کاظم لو، جانشین تولید: محمد نیک آیین، دستیار اول کارگردان: سیاوش درستکار و علی آشتیانی، طراح گریم: بابک کشن فلاح، منشی صحنه: یاسمن چراغعلی و سمانه دالوند، مدیر فیلمبرداری: حمید شکوهی، صدابردار: جواد یمقی، طراح صحنه و لباس: عباس عبدی، تدوین: متین اوجانی، صداگذاری: محمدعلی درگاهی، گریم: زهره شکرگزار و حسین محمد حسن پور، مدیر امور هماهنگی: مجید ملکی، مدیر تدارکات: سعید محبوبی، عکاس: حسین کمالپور، تصویربردار پشت صحنه: محمد طاهری.