اکران «لافکادیو» در سایت کانون پرورش فکری

اکران «لافکادیو» در سایت کانون پرورش فکری

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در گام دوم اکران مجازی فیلم‌تئاترهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز چهارشنبه اول بهمن ۱۳۹۹ تئاتر «لافکادیو» در پایگاه اینترنتی کانون نمایش داده می‌شود.


این نمایش داستان شیر جوانی است که عاشق باران می‌شود. او در جنگل زندگی می‌کند و روزی شکارچی وارد جنگل می‌شود و شیر جوان او را می‌بلعد و تفنگش را صاحب می‌شود. او با تمرین زیاد تبدیل به تیرانداز ماهری می‌شود و مورد توجه رئیس سیرک قرار می‌گیرد و به شهر نقل مکان می‌کند. ابتدا اسم لافکادیو را برایش انتخاب می‌کنند و کم کم به عادات انسانی روی می‌آورد تا اینکه... 


نمایش «لافکادیو» از تولیدات سال ۱۳۸۰ مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نویسندگی، طراحی و کارگردانی امیر مشهدی‌عباس است. در این نمایش ابوالفضل نجاری، حامد زحمت‌کش، علی نجفی، عمار پیران، یاسر نیک‌صفت و مجید مولایی به عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کنند.


فائزه فیض‌شیخ الاسلام (طراحی و ساخت ماسک)، سمیه همایی (طراحی لباس)، ابوالفضل همتی آهویی (طراحی پوستر و بروشور)، حسن دادشکر (طراحی نور) و علیرضا حسین‌پور (طراحی و ساخت دکور) را برعهده داشته‌اند.


شعرهای این نمایش را امیر مشهدی‌عباس سروده و محمد فرشته‌نژاد در ساخت موسیقی و اجرا با او همکاری داشته است.


در گام دوم طرح «نمایش‌نما» قرار است تا پایان امسال روزهای چهارشنبه هر هفته، یک فیلم‌تئاتر در پایگاه اینترنتی کانون بارگذاری و در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد.


۲۴۱۲۴۵